سوالات متداول

بله ، شما میتوانید در هر زمان که نیاز داشتید مشخصات کاربری خود را ویرایش نمایید . برای اینکار کافیست در منوی بالای سایت بعد از کلیک روی بخش (ورود / ثبت نام) ایمیل و رمز خود را وارد نمایید و با کلیک روی گزینه ی پیشخوان وارد این بخش خواهید شد و به راحتی با کلیک روی بخش جزئیات حساب میتوانید اطلاعات خود را ویرایش نمایید .

برای به دست آوردن رمز عبور حساب کاربری خود ، ابتدا در منوی بالای سایت روی گزینه ی (ورد/ثبت نام) کلیک کنید ، سپس روی بخش ( رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ ) کلیک کنید ، در صفحه ی باز شده ایمیل خود را وارد کنید و روی بازگردانی گذرواژه کلیک کنید تا رمز عبور جدید برای شما ایمیل شود .

گاهی اوقات ایمیل ارسالی از طرف بی اس مارکت در صندوق دریافتی های شما قرار نمیگیره و باید به بخش ( spam ) یا همان ( هرزنامه ) ایمیل خود مراجعه کنید تا ایمیل دریافت شده از طرف بی اس مارکت را مشاهده نمایید .

اگر از قبل در بی اس مارکت ثبت نام کرده باشید دیگر برای خرید هایتان نیاز به ورود مجدد نیست ، درغیر این صورت اگر بدون ثبت نام اقدام به خرید کنید در مراحل ثبت سفارش اطلاعات کاربری نیز از شما گرفته خواهد شد و حساب کاربری برای شما ایجاد میگردد . در کل ثبت نام در بی اس مارکت باعث میشود به اطلاعات تمام خرید های اخیر و گذشته ی خود دسترسی داشته باشید و هم چنین از تخفیف های ما خبردار شوید .

برای این کار باید وارد حساب کاربری خود شده ، سپس به بخش سفارش ها مراجعه نمایید در این منو تمامی اطلاعات خرید های قبلی شما لیست شده است .