خیر ، در حال حاضر ثبت سفارش فقط از طریق وب سایت بی اس مارکت ممکن است .

اما به زودی امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی را فراهم خواهیم کرد .

بی اس مارکت با توجه به سابقه ی زیاد و دارا بودن هزاران قلم محصول ، دارای نماد اعتماد الکترونیکی نیز می باشد . نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی بی اس مارکت در انتهای صفحه با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

بله ، شما میتوانید در تمام 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته سفارش های خود را با خیال آسوده ثبت کنید تا پرسنل ما در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال کنند .

خیر ، در حال حاضر این امکان وجود ندارد .

اما درحال فراهم کردن شرایط هستیم تا محصولات ناموجود را بتوانید پیش خرید کنید تا در زمان موجود شدن برای شما ارسال گردد.

بله ، امکان تغییر یا حذف سفارش وجود دارد اما قبل از تایید نهایی و پرداخت . در صورت پرداخت جهت حذف یا تغییر سفارش باید با پشتیبانی بی اس مارکت تماس گرفته و کد سفارش را اعلام کنید تا راهنمایی های لازم را انجام دهند .

خیر ، سفارش شما بعد از ثبت توسط کارشناسان من پردازش میشود و تمامی مراحل از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده خواهد و در صورت لزوم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت .

  • تذکر : توجه داشته باشید شماره ی موبایلی که وارد می کنید به آن دسترسی داشته باشید تا در صورت لزوم بتوانیم با شما تماس بگیریم .

خیر ، تمامی محصولاتی که در وب سایت دارای قیمت هستند و علامت اتمام موجودی روی آنها ثبت نشده است قابل سفارش می باشند .

علاوه برآن وب سایت بی اس مارکت کاملا هوشمند است و به موجودی انبارهای ما دسترسی دارد و پس از اتمام هر محصول امکان سفارش آن محصول را غیرفعال میکند.

اصلی ترین هدف بی اس مارکت ارائه ی محصولات اورجینال و باکیفیت به مشتریان خود می باشد . و در وب سایت بی اس مارکت هیچ محصول بی کیفیت و تقلبی وجود ندارد .

اما اگر زمانی نسخه ی اورجینال یک محصول در کشور موجود نباشد ، در صورت درخواست مشتریان عزیز ، محصولات مشابه یا درجه ی 2 را برای فروش خواهیم گذاشت و در توضیحات محصول حتما درجه 2 یا مشابه بودن محصول را ذکر خواهیم نمود .

زمان دقیق قرار گرفتن محصولات در بخش تخفیفات ویژه مشخص نیست ، اما تخفیفات ویژه از طریق ایمیل و پیامک به تمامی مشتریان عزیز اطلاع رسانی خواهد شد .

خیر ، بی اس مارکت یک وب سایت اینترنتی می باشد و هدف ما کاهش تردد های غیر ضرور و آسان شدن خرید است .

بله ، شما فقط میتوانید تعدادی که موجودی زده شده را از بی اس مارکت خریداری نمایید .

در صورت نیاز به تعداد بیشتر باید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

بی اس مارکت محصولات خود را از طریق پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می کند و قیمت های مندرج برای ارسال هر محصول قیمت های مصوب این شرکت می باشد و هزینه ی اضافه تری از شما جهت ارسال دریافت نمی گردد .

پس از تحویل سفارش شما به پست ، کد رهگیری مرسوله برای شما پیامک میشود که با مراجعه به صفحه ی رهگیری مرسولات شرکت پست ، میتوانید از آخرین وضعیت ارسال و زمان تحویل سفارش خود با خبر شوید .

بله ، هر روز تمامی قیمت ها به روز میشوند .

درصورتی که محصول با مشخصات و تصاویر درج شده در سایت مطابق نباشد و یا محصول دریافت شده معیوب باشد ، شما میتوانید جهت مرجوع کردن کالا با پشتیبانی تماس بگیرید تا اقدامات لازم را انجام دهند .

تنها محصولاتی که ضمانت شرکتی ندارند تحت پوشش ضمانت بی اس مارکت هستند .

اگر محصولاتی که ضمانت شرکتی دارند معیوب باشند باید با شرکت ضمانت کننده تماس بگیرید تا اقدامات لازم صورت گیرد .